VoorzitterPeter Amptsinfo@the-shark.nl
SecretarisPaul Krutzensecretaris@the-shark.nl
PenningmeesterPatrick Logisterpenningmeester@the-shark.nl
HoofdtrainerHenry Raatshoofdtrainer@the-shark.nl
ACCUTim Verkoyenaccu@the-shark.nl
Website / PRTom Goffinintroduik@the-shark.nl

Verdere informatie is alleen beschikbaar voor leden van duikvereniging The Shark.

Aanmelden voor bestaande gebruikers